Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 13 lipca 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
W audycji "Stairway to the stars" - znakomita płyta wokalistki amerykańskiej Dinah Washington oraz kolejne nagrania - wielki multiplatynowy album "Light Blue, Red Light" z roku 1991 z Big Bandem Harry'ego Connicka Jr. Płyta ta znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów jazzowych oraz osiągnęła najwyższą pozycję na liście Billboard 200.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT:
  • Za nami druga tura wyborów prezydenckich. Mimo że nie ma jeszcze oficjalnych wyników, to najprawdopodobniej kolejną, 5-letnią kadencję urząd prezydenta będzie pełnił Andrzej Duda. W niedzielnym (12.07) głosowaniu pokonał Rafała Trzaskowskiego. W programie komentarze polityków, opinie wyborców.
  • W magazynie porozmawiamy także z politologiem na temat wyników wyborów. Zapytamy, co skłoniło mieszkańców województwa opolskiego do oddania głosów na poszczególnych kandydatów.
  • Sprawdzimy także, jak wypoczywają najmłodsi na koloniach i obozach w naszym regionie. Przedstawimy raport kuratorium oświaty i sanepidu.
  • Oczopląsu niedługo dostaną mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Prószkowskiej w Opolu. Jeden z nich przechodzi właśnie remont. Inwestycja jak najbardziej potrzebna, ale dobrany intensywny czerwony kolor budzi wiele emocji w sąsiednim budynku.
Piszcie do nas - info@radio.opole.pl
Dzwońcie - 800 30 50 50

Do słuchania od 14:05 do 15:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Z autorem można kontaktować się mailowo:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***