Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 13 lipca 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
W audycji "Stairway to the stars" - znakomita płyta wokalistki amerykańskiej Dinah Washington oraz kolejne nagrania - wielki multiplatynowy album "Light Blue, Red Light" z roku 1991 z Big Bandem Harry'ego Connicka Jr. Płyta ta znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów jazzowych oraz osiągnęła najwyższą pozycję na liście Billboard 200.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

12:00 LOŻA RADIOWA
To już absolutne apogeum emocji w polskiej polityce, czyli dzień po II turze wyborów prezydenckich. O komentarz na temat wyników poprosimy senatora Jerzego Czerwińskiego z Prawa i Sprawiedliwości oraz posła Rajmunda Millera z Platformy Obywatelskiej.

A jak wybory przebiegały w naszym regionie? Ilu z nas zagłosowało? Między innymi te pytania zadamy komisarzowi wyborczemu Joannie Maksymowicz-Szczepańskiej z opolskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego.

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Joanna Matlak i Witold Żurawicki. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Joanna Matlak, Witold Żurawicki
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***