Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 13 lipca 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
W audycji "Stairway to the stars" - znakomita płyta wokalistki amerykańskiej Dinah Washington oraz kolejne nagrania - wielki multiplatynowy album "Light Blue, Red Light" z roku 1991 z Big Bandem Harry'ego Connicka Jr. Płyta ta znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów jazzowych oraz osiągnęła najwyższą pozycję na liście Billboard 200.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

9:00 DOBRY MOMENT
"Dzień bez telefonu komórkowego" powstał podobno z inicjatywy internautów, którzy lubią wyzwania w postaci pojedynków między człowiekiem i nowoczesną technologią. Kto wygrywa? Niestety zwykle technologia, bowiem trudno zrezygnować z szybkiego kontaktu z drugą osobą. My jednak sprawdzimy, jak inaczej wykorzystać popularnego smartfona. O specjalnych aplikacjach ułatwiających kontrolę stanu zdrowia opowie fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego Sandra Żyła.

Z dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Romanem Firlusem porozmawiamy m.in. o bezpieczeństwie uczniów podczas zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych.

W audycji również:
9:45 Topiel - powieść Jakuba Ćwieka czyta Filip Kosior /powtórka/
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Katarzyna Zawadzka

Do słuchania od 9:00 do 12:00 zaprasza Wiesław Kolbusz. Z autorem można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***