Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 13 lipca 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
W audycji "Stairway to the stars" - znakomita płyta wokalistki amerykańskiej Dinah Washington oraz kolejne nagrania - wielki multiplatynowy album "Light Blue, Red Light" z roku 1991 z Big Bandem Harry'ego Connicka Jr. Płyta ta znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów jazzowych oraz osiągnęła najwyższą pozycję na liście Billboard 200.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Poranek rozpoczniemy tradycyjnie śniadaniem, ale tym razem w NCPP. Następnie rozruch w czasie wirtualnych podbiegów i odpoczynek na nowej łące kwietnej w Nysie. A na koniec podróż za ocean i wzruszające spotkanie Dawida Beckhama z weteranem wojennym. Tak rozpocznijcie z nami tydzień!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranne rozmowy Joanny Matlak
  • Wstępne wyniki wyborów prezydenckich okiem parlamentarzystek - tak będzie wyglądał poniedziałkowy poranek w Radiu Opole. Naszymi gośćmi w porannych rozmowach będą Violetta Porowska, poseł PiS (rozmowa o 8.04), a także Danuta Jazlowiecka, senator Platformy Obywatelskiej (rozmowa o 8.40).

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***