Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 11 lipca 2020 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Tadeusz Woźniak - polski muzyk, kompozytor oraz wokalista zaliczany jest do wykonawców kontynuujących amerykańskie podejście do tradycji muzyki folkowej.

Aoife O'Donovan pochodzenia irlandzkiego piosenkarka, gitarzystka i pianistka progresywnego bluegrass.

Nagrania z koncertu podczas Imago Festival Ljubljana 2013 zespołu międzynarodowego Barcelona Gipsy Klezmer Orchestra. W audycji dziś także "Po śladach" Janusz Prusinowski Kompania - fragmenty nagrodzonej płyty.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

16:00 CAŁY NASZ SPORT

Walcząca o utrzymanie w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi Odra Opole mierzyła się wczoraj (10.07) na stadionie przy Oleskiej z Wigrami Suwałki. Dla naszego zespołu był to kolejny pojedynek o ,,sześć punktów”. Ewentualna wygrana powinna umożliwić wydostanie się ze strefy spadkowej. W programie przedstawimy pomeczowe wypowiedzi sztabu szkoleniowego i piłkarzy opolskiej Odry.

Sporo miejsca poświęcimy też rozgrywkom III ligi piłki nożnej. OZPN Opole ogłosił właśnie, że nowy sezon wystartuje 1 sierpnia. Nasz region na tym poziomie będą reprezentować trzy zespoły: MKS Kluczbork, Stal Brzeg i beniaminek Polonia Nysa. Z udziału w rozgrywkach zrezygnowały uprawnione do gry na tym poziomie Ruch Zdzieszowice i LZS Starowice Dolne.

Z uwagą będziemy również śledzić przebieg rywalizacji w meczu Legia Warszawa – Cracovia w piłkarskiej ekstraklasie. Wygrana bądź remis gospodarzy zapewni im mistrzostwo Polski. Jeżeli wygra Cracovia, sprawa tytułu nadal będzie otwarta...


Do słuchania od 16:05 do 20:00 zaprasza Grzegorz Frankowski. Z autorem można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***