Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 8 lipca 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
19:00 REWIRY KULTURY
Jak odnaleźć pasję i na niej zarabiać? Jak radzić sobie w obecnej sytuacji, czy to dobry czas, by założyć przedsiębiorstwo? Czy myślenie o życiu zawodowym ma podłoże kulturowe? Na te pytania odpowie Michał Kosel, opolanin, przedsiębiorca, wykładowca i wielokrotnie nagradzany reżyser filmów, autor książek: "Jak zarabiać na pasji", "Jak położyć biznes na pasji", "Jak znaleźć pracę po studiach". Specjalizuje się w budowaniu wizerunku w sieci, marketingu oraz strategiach biznesowych.

Po godz. 20.00 z Grzegorzem Podsiadło z Krapkowic, podróżnikiem, publicystą, społecznikiem i nauczycielem porozmawiamy o wydanej właśnie drugiej książce- kolejnym tomie poetyckim "Indziej". Podyskutujemy, czy podróże, pisanie, prowadzenie bloga podróżniczego mogą stać się nie tylko pasją, ale tez profesją. Zanurzymy się też w poetyckim świecie: cisza, spokój wytchnienie, jedność i pełnia, poznawanie swoich nieuświadomionych potrzeb, pragnień. Wnikliwa obserwacja miejsc, zachowań, kultur i obyczajów w czasie podróży przynosi silną więź z niemal każdym miejscem na świecie, ale też rozterki związane z egzystencją, ciągłym poszukiwaniem i wyobcowaniem. Stworzony w tomiku poetyckim model doświadczania świata- jest jednocześnie bliski, dostępny, ale wciąż obcy i niezagłębiony. Wielowymiarowy.

Do słuchania od 19:05 do 21:00 zaprasza Agnieszka Zientarska. Z autorką można kontaktować się mailowo:
agnieszka.zientarska@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***