Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 8 lipca 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
12:00 LOŻA RADIOWA
W środę skupimy się m.in. na problemach rolników. Spytamy o nie wicemarszałka województwa opolskiego Antoniego Konopkę, który w zakresie swoich obowiązków ma właśnie wsparcie rolnictwa. A że jest też członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego to porozmawiamy także o sytuacji tego stronnictwa po I turze wyborów prezydenckich.

W drugiej części naszym gościem będzie podinspektor Maciej Milewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, który m.in. przedstawi nam prawa i obowiązki kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych.

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Joanna Matlak i Witold Żurawicki. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Joanna Matlak, Witold Żurawicki
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***