Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 8 lipca 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
9:00 DOBRY MOMENT
"Analiza danych" i "Metody pomiarowe oraz Optyka okularowa z elementami optometrii" - to nowe kierunki proponowane przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Opolskiego. Na czym polega ich atrakcyjność, opowie koordynator kierunku fizyka, Agnieszka Bartecka.

Wakacje to czas, gdy uczniowie szkół średnich i studenci szukają staży, praktyk, tymczasowej pracy w różnego rodzaju firmach. Dlaczego otwarte zwykle na młodych ludzi przedsiębiorstwa i instytucje teraz wzbraniają się przed przyjmowaniem ich w lipcu, sierpniu i wrześniu? O tym porozmawiamy z Marcinem Oleksiukiem z WSZiA w Opolu.

W audycji również:

9:45 Topiel - powieść Jakuba Ćwieka czyta Filip Kosior /powtórka/
11:20 Klasyczne opolskie – Małgorzata Ślusarczyk
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***