Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 8 lipca 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Z autorem można kontaktować się mailowo: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Jeśli w najbliższych dniach zobaczycie na ulicach wysłużoną chatkę na kółkach, to prosimy robić dużo zdjęć! Jest to zabytkowy dom ze Sławęcic, który trafi do Muzeum Wsi Opolskiej.

W porannym programie powiemy też o kolejnej gminie, która zbiera nakrętki na cele charytatywne. Ale co potem dzieje się z kolorowym plastikiem?

A na koniec o ogromnym zainteresowaniu Międzynarodowym Turniejem Rycerskim w Byczynie. Zgłoszenia są też z zagranicy, ale czy wszyscy zostaną wpuszczeni?

W audycji także:

06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Porannym gościem Radia Opole będzie Stanisław Szwed, sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, z którym porozmawiamy o wsparciu kierowanym do seniorów i najmłodszych oraz perspektywach prowadzenia polityki prorodzinnej.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***