Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 7 lipca 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
27 czerwca 2020 zmarł Lionel Frederick "Freddy" Cole - amerykański wokalista oraz pianista jazzowy, którego twórczość muzyczna obejmuje ponad 50 lat niesamowitych przebojów. Wiele z jego unikatowych kompozycji weszło na stałe do muzycznego jazzowego kanonu, przyczyniając się bezpośrednio do współczesnego kształtu tego stylu oraz stanowiąc niewyczerpane źródło inspiracji dla wielu pokoleń następujących po sobie artystów. Freddy był główną postacią kwartetu o nazwie Freddy Cole Quartet, który mimo zaawansowanych już lat artysty, regularnie odbywał trasy koncertowe po Stanach Zjednoczonych, Europie, Dalekim Wschodzie oraz Południowej Ameryce.


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
22:00 PRZY RODZINNYM STOLE
Przy rodzinnym stole nie zawsze dają o sobie znać. Zaburzenia odżywiania to dobrze maskowana przypadłość. Osoby cierpiące na bulimię czy anoreksję często starają się ukryć swoje działania przed najbliższymi. Jak dostrzec prawdziwą przyczynę żywieniowych zaburzeń i gdzie szukać pomocy? Jak nauczyć się budować zdrowe relacje z własnym ciałem? Na ten temat porozmawiamy z socjoterapeutką Katarzyną Mordowską-Broszkiewicz z Centrum Leczenia Zaburzeń Odżywiania w Zawadzie - Soteria Anamija.

Do słuchania od 22:05 do 23:00 - w zastępstwie Krzysztofa Dobrowolskiego - zaprasza Katarzyna Zawadzka. Z autorką można kontaktować się mailowo: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***