Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 2 lipca 2020 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ

Technologia w służbie muzyce, a może... po prostu pasja nauczycieli, odrobina kreatywności i przejawy partnerstwa w edukacji muzycznej? Tym razem zmienimy nieco konwencję audycji, a muzyka będzie towarzyszem w opowieściach na temat odważnych pomysłów ludzi związanych z Państwową Szkołą Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Opolu.


Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Kto rano wstaje, ten... rozgląda się za pracą! Program rozpoczniemy od zbierania owoców, rozdawania ulotek, czy sprzątania domów. Na jakie oferty mogą liczyć pracownicy poniżej 18. roku życia?

Sprawdzimy też jak wygląda wypoczynek nad Jeziorem Nyskim i Turawskim. Turystów przybywa, ale czy warunki są odpowiednie?

A na koniec czym znany i lubiany aktor chce zachęcić młodych ludzi do studiowania aktorstwa w naszym regionie. Słuchajcie nas już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Porannym gościem Radia Opole będzie mjr Wojciech Bakalarz, z którym porozmawiamy o starcie letniej kampanii „Zostań żołnierzem Rzeczpospolitej”. Pierwsze spotkania rekrutacyjne odbędą się już w najbliższy weekend.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***