Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 30 czerwca 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Zespół Mundinova ma już na swoim koncie wiele występów w Polsce i za granicą (m.in. w Norwegii na zaproszenie teatru Stella Polaris czy Irlandii na Galway Jazz Festiwal) oraz kilka nagród ‒ zwyciężył podczas II edycji międzynarodowego Bass&Beat Festival w 2018 roku oraz otrzymał nagrodę specjalną za kompozycję utworu „W drodze” na Festiwalu Wschody w 2019 roku.

W audycji dziś także "Steal the light" - najnowsze nagrania Let Spin oraz "Summer Serenade" - album saksofonisty Benny'ego Cartera nagrany w 1980 roku w Danii.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
12:00 LOŻA RADIOWA

W pierwszej godzinie Loży Radiowej naszych gości zapytamy o wyniki I tury wyborów prezydenckich i możliwe przepływy poparcia, które mogą być decydujące w drugiej turze… Po 12.15 połączymy się z Łukaszem Fomiczem z Konfederacji, a po 12.30 z Jerzym Przystajko z Lewicy.

A potem tradycyjnie, jak w każdy ostatni wtorek miesiąca, w drugiej godzinie Loży pojawi się Magazyn Międzynarodowy. Do słuchania zapraszają Joanna Matlak i Witold Żurawicki.

W audycji także:
Magazyn międzynarodowy P. Semka, P. Cywiński (13:15)

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Joanna Matlak i Witold Żurawicki. Z autorami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Joanna Matlak, Witold Żurawicki
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »