Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 4 czerwca 2020 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Niejeden Williams muzykę tworzył - to fakt. John Williams, znany powszechnie twórca muzyki filmowej, nie jest bowiem jedynym Williamsem w historii muzyki! Przekonamy się o tym, otoczeni śpiewem ptaków i szumem morskich fal...

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się mailowo: klasyka@radio.opole.pl

Audycja ma też swój profil na Facebooku - zobacz tu: Klasyka wieczorową porą.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
9:00 DOBRY MOMENT

Różnice kulturowe w kontakcie z obcokrajowcami można wychwycić szybko, ale czy można je zauważyć od razu w kontakcie z mieszkańcami poszczególnych części Polski? Helen Mazanova z Ukrainy, która podróżuje po naszym kraju twierdzi, że tak. O tym w programie.

Rozmawiać będziemy także z Ludmiłą Wocial-Zawadzką, która wraz ze swoim chórem o tej porze roku zwykle ciężko pracowała nad przygotowaniem występów z okazji odsłonięcia kolejnych gwiazd na opolskim rynku. Zwykle, bo wiadomo, że termin festiwalu piosenki został przesunięty na pierwszy weekend września. Jak zatem próby chóru studenckiego będą wyglądały w wakacje?

W audycji również:
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski

Do słuchania od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »