Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 30 marca 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Dziś w audycji "Siedem uzdrowień Jezusa" - rekolekcje dla zabieganych oraz pieśni pasyjne z archiwum Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego.Jerycho (to zespół wokalny posługujący się tradycyjnym idiomem śpiewu sakralnego). Grupa wykonuje historyczne śpiewy polskie i łacińskie, stosując improwizowaną polifonię zaadaptowaną przez Bartosza Izbickiego. W 2019 roku zespół wydał płytę "Golgotha” (wyd. Fundacja InCanto) ze śpiewami na Wielki Post.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl
12:00 LOŻA RADIOWA
W poniedziałek tradycyjnie zapraszamy parlamentarzystów. Gorące sejmowe wydarzenia ostatniego tygodnia prowokują pytania m.in. o formę obrad parlamentu, zaskakujące poprawki do głosowanych ustaw i stanowiska poszczególnych klubów wobec tzw. tarczy antykryzysowej.

W pierwszej godzinie wybrzmi głos Ryszarda Wilczyńskiego z opozycyjnej Platformy Obywatelskiej, a także reprezentującej obóz rządzący Katarzyny Czochary z Prawa i Sprawiedliwości. Po godz. 13:00 naszym gościem będzie Paweł Kukiz (Kukiz'15, Koalicja Polska).

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Joanna Matlak i Ewa Skrabacz. Z autorkami można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »