Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 lutego 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
Lee Konitz - amerykański saksofonista jazzowy. Laureat NEA Jazz Masters Award 2009. Znany ze współpracy z takimi muzykami jak Miles Davis, Ornette Coleman, Charles Mingus.

Najsłynniejszy kwartet Dave'a Brubecka z połowy lat 60. - inspirujący się muzyką japońską.

Baśniowy świat dźwięków Marii Schneider.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
6:00 KTO RANO WSTAJE...
Poranną audycję rozpoczniemy od bicia rekordu w kibicowaniu. Kto klaskał najgłośniej, prosimy aby zgłosił się do nas koniecznie! Mile widziane będą również propozycje nowego wyzwania dla Justyny. Ten tydzień należy właśnie do niej. Dziś pogoda będzie nas rozpieszczać, więc sprawdzimy czy już wiosna czai się na horyzoncie. A Wy widzicie już pierwsze jej oznaki? Czekamy już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa prowadzona przez Joannę Matlak
  • Dlaczego samorząd województwa chce likwidować Zespół Szkół Medycznych w Kędzierzynie-Koźlu? I dlaczego wpływają skargi na Muzeum Śląska Opolskiego? M.in. tymi tematami zajmą się wojewódzcy radni na dzisiejszej sesji sejmiku. O przegląd uchwał poprosimy Rafała Bartka, przewodniczącego sejmiku.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »