Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 24 lutego 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Wasowski odnaleziony: Ktoś zbudził mnie – album złożony z archiwalnych piosenek Jerzego Wasowskiego, śpiewanych przez niego samego i akompaniującego sobie na pianinie. Producent muzyczny Krzysztof herdzin dopisał do oryginalnych nagrań sekcję rytmiczną i orkiestrę. Część z kompozycji nigdy wcześniej nie była publikowana.

Ponadto, w programie muzyka Włodka Pawlika do filmu "Pora umierać".

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
W Dniu Niezapowiedzianego Buziaka zapytamy czy takowe akceptujemy i sprawdzimy czy pocałunek w dłoń jeszcze się komuś podoba? Rozpoczniemy też nowy tydzień ciepło myśląc o uczniach, którzy wracają do szkoły po feriach.

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – Joanna Matlak
  • Porannym gościem Radia Opole będzie Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL i kandydat na prezydenta, który w niedzielę gościł na Opolszczyźnie. Zapytamy o sondaż, który w naszym regionie daje mu dobre trzecie miejsce w prezydenckim wyścigu, program z którym idzie do wyborów, a także o ofertę skierowaną zwłaszcza do młodego elektoratu.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można kontaktować się telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »