Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 22 lutego 2020 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Działalność kapeli Tęgie Chłopy to fenomen, nie tylko muzyczny. Chłopami kieruje przekonanie, że muzyka ta nie jest eksponatem ze skansenu kultury ludowej, ale że jej siła wiąże się z walorami czysto estetycznymi i ogromnym ładunkiem emocjonalnym, zachowanym w pamięci ludzi. Ów pozytywny ładunek, energia, jaką ma w sobie ta muzyka jest wciąż do, odtworzenia, odzyskania, umieszczenia w kontekście współczesnym.

Ponadto, w audycji reaktywacja zespołu Muzykanci i gitarowo-folkowe impresje Al Di Meoli.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

16:00 CAŁY NASZ SPORT
W dzisiejszej audycji z naszymi mikrofonami będziemy na dwóch arenach siatkarskich. Bezpośrednią relacje przeprowadzimy ze spotkań: UNI Opole z Solną Wieliczką, to I liga pań oraz Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Resovią Rzeszów w Pluslidze mężczyzn.

Nie zabraknie również informacji z innych dyscyplin. Powiemy między innymi o wygranym starciu piłkarzy ręcznych Gwardii Opole z Zagłębiem Lubin i czekającym opolan meczu 3. kolejki Pucharu EHF przeciwko Benfice Lizbona.

Do słuchania od 16:05 do 20:00 zaprasza Mariusz Chałupnik z zespołem. Z autorami można kontaktować się mailowo: sport@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »