Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 17 lutego 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
"Myriam" Ch&K&K czyli Marek Chołoniewski – instrumenty komputerowe; Włodek Kiniorski – saksofony, flety, instrumenty perkusyjne, głos; Krzysztof Knittel – syntezatory, sampler. Nagrano 28.01.1999 w Teatrze Bückleina w Krakowie (1 – 3) oraz w maju 1999 w studio domowym Włodka Kiniorskiego w Zagnańsku. Projekt "Nucleon" Andrzeja Sawika i Jakuba Rutkowskiego - to muzyka z pogranicza jazzu i muzyki poważnej, ale także z elementami innych stylów muzycznych.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Z autorami można kontaktować się mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

12:00 LOŻA RADIOWA
Odkąd marszałek sejmu Elżbieta Witek ogłosiła datę wyborów prezydenckich rozpoczęło się kampanijne szaleństwo. Partie ruszyły z organizacją konwencji, prezentowaniem haseł i zagrzewaniem swoich struktur do walki o uwagę wyborców. W ubiegłą sobotę mieliśmy okazję obserwować m.in. inaugurację prezydenckiej kampanii PiS w Warszawie oraz konwencję Roberta Biedronia w Świdnicy. Wcześniej obserwowaliśmy gorące posiedzenie sejmu... O te wszystkie wydarzenia zapytamy naszych gości, którymi będą: poseł Katarzyna Czochara z PiS (po godzinie 12.00) a także Paweł Kampa, szef struktur miejskich SLD w Opolu (po godzinie 13.00).

Do słuchania od 12:05 do 14:00 zaprasza Joanna Matlak. Z autorką można kontaktować się mailowo: loza@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »