Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (antena główna) z 14 lutego 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Audycję dedykujemy miłośnikom analogowych brzmień, wierząc, że moda na winyle nie jest jedynie chwilową tendencją, wynikającą z tęsknoty za dawną jakością dźwięku, której nie sposób odnaleźć w świecie cyfrowym. Tych, którzy wierzą, że winyle mają duszę, zapraszamy na nocne ich z nami słuchanie.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Do autora można pisać na adres: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki i czwartki.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
Nie będzie cukierkowo, romantycznie i uroczo. Dziś szczególnie będziemy wspierać singli, bo jak sami o sobie mówią, droga w pojedynkę jest łatwiejsza. A droga dziś będzie należeć do Justyny, która postanowiła sprawdzić się za kółkiem i ponownie zdać egzamin na prawo jazdy. W studiu będą też goście specjalni, bo to dzień wyjątkowy - wielki finał "Gdzie Kacper nie może..". Słuchajcie nas już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Ireneusza Prochery
  • Gościem Ireneusza Prochery będzie Marta Kuśnierz, prezes Stowarzyszenia Horyzonty. Porozmawiamy m.in o nietypowej propozycji, jaką Stowarzyszenie ma na walentynkowy dzień dla wszystkich zakochanych.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »