Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 27 stycznia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
W katalogu ECM pojawia się debiutancki album trio Sun of Goldfinger, który tworzą wybitni i poważani awangardziści muzyki improwizowanej: gitarzysta David Torn, saksofonista Tim Berne i perkusista Ches Smith.

Joe McPhee Po Music: Topology - emocjonalna muzyka pięknie zamyślonego konceptualisty i teoretyka muzyki improwizowanej.

Do słuchania w każdą niedzielę od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

9:00 DOBRY MOMENT

Zamek w Mosznej pojawił się już w wielu filmach i teledyskach. Tym razem wystąpił w roli głównej w filmie "Moszna to historia, która nigdy się nie kończy". O tym, jak przebiegały prace nad filmem opowie Wiesław Duda, prezes Opolskiej Fundacji Filmowej OFFilm.

Studenci z zagranicy poznają historię Polski, zwyczaje, tradycje, kulturę, a także przysłowia, legendy i wzorce zachowań kulturalnych, jakie obowiązują w Polsce - to w ramach projektu "Integracja bez granic" realizowanego w WSZiA w Opolu. O tym również w programie.

W audycji również:
11:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski


Do słuchania od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »