Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 22 stycznia 2020 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Album Opolski - 2 Lp

Wyjątkowe i rzadkie wydawnictwo (swoisty dokument epoki) wydane w połowie lat 70-tych przez Towarzystwo Przyjaciół Opola, gdzie na pierwszej płycie znalazł się ustereofoniczniony wybór materiału z pierwszego opolskiego festiwalu z 1963 roku, a na drugiej płycie albumu dwa zespoły ludowe - jeden z Opola, drugi z Lewina Brzeskiego.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 zaprasza Witold Sułek. Do autora można pisać na adres: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki i czwartki.

6:00 KTO RANO WSTAJE...
A dziś przypada święto wszystkich dziadków! Za co ich najbardziej kochamy, pamiętamy i jak dziadkowie rozpieszczają nasze dzieci? Zapytamy też seniorów czy wnukowie często wchodzą im na głowę?
Dla starszych i nieco młodszych mamy dziś dwa pakiety z karnetami do Zieleńca. Sprawdzimy też jak do nowego zadania przygotowuje się Justyna, bo Kacper rzucił jej wyzwanie mrożące krew w żyłach!
Słuchajcie nas już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa prowadzona przez Joannę Matlak.
  • Gościem porannej rozmowy będzie dr Paweł Gębka, konsultant wojewódzki z zakresu ginekologii onkologicznej. W opolskim oddziale NFZ szykuje się kolejne spotkanie w ramach "Środy z profilaktyką", porozmawiamy zatem o profilaktyce raka szyjki macicy i świadomości kobiet w tym zakresie.
Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »