Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 20 stycznia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Latakia Blend to projekt trzech wirtuozów, a są to Gabriele Mirabassi (klarnet), Michel Godard (tuba) i Giuseppe Biondini (akordeon).

Myriam Alter - belgijska kompozytorka ma niezwykły dar zauważania najdrobniejszych szczegółów - takich, obok których inni przechodzą obojętnie. Ale z nich przecież wszystko się składa i w nich odnajdujemy sens. Nagrywa co parę lat, cyzeluje aranżacje, w których znajduje się odbicie kultury jej hiszpańsko-żydowskich przodków.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

12:00 LOŻA RADIOWA

W Parlamentarny Poniedziałek Lożę Radiową odwiedzi Marcin Ociepa, wiceminister obrony narodowej. Zapytamy m.in. o efekty programu Energia Plus i zapowiedź otrzymania przez Polskę prawie jednej czwartej środków przyznanych na transformację energetyczną UE. Nie zabraknie też pytań o prace MON-u i komentarza do spraw bieżących.

Natomiast po 13.00 gościem będzie Tomasz Ciecierski z Politechniki Opolskiej, którego zapytamy o tegoroczne Akademickie Targi Pracy.

W audycji także:
  • Parlamentarna Loża
Do słuchania od 12:05 do 14:00 zapraszają Joanna Matlak i Ewa Skrabacz. Do autorów można napisać tu: loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »