Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 20 stycznia 2020 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Latakia Blend to projekt trzech wirtuozów, a są to Gabriele Mirabassi (klarnet), Michel Godard (tuba) i Giuseppe Biondini (akordeon).

Myriam Alter - belgijska kompozytorka ma niezwykły dar zauważania najdrobniejszych szczegółów - takich, obok których inni przechodzą obojętnie. Ale z nich przecież wszystko się składa i w nich odnajdujemy sens. Nagrywa co parę lat, cyzeluje aranżacje, w których znajduje się odbicie kultury jej hiszpańsko-żydowskich przodków.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

6:00 KTO RANO WSTAJE...
To podobno najbardziej depresyjny dzień w roku. Właśnie dlatego w Blue Monday budzimy się z Radiem Opole! A my na pocieszenie rozdamy karnety do Zieleńca. Ruszamy też z nowym tygodniem wyzwań, czyli gdzie Kacper nie może, tam Justynę wyśle. Czekamy na Wasze propozycje już od 6 rano!

W audycji także:
06:20 Kartka z kalendarza – Bolesław Bezeg
07:20 Na końcu języka – Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa prowadzona przez Joannę Matlak

Gościem porannej rozmowy będzie Rafał Tkacz, dyrektor opolskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego, którego podpytamy o kalendarz w wyborach przedterminowych na burmistrza Ozimka. 20 stycznia to ostatni dzień zgłaszania kandydatów na członków obwodowej komisji wyborczej. Zapytamy także o wybory uzupełniające w jednym z okręgów do Rady Gminy Pokój. Do słuchania zaprasza Joanna Matlak.

Do słuchania od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo: poranek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »