Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 19 stycznia 2020 roku

23:00 SET MEG
W dzisiejszej audycji SET MEG przypomnę najbardziej znane utwory z gatunku french house! To będą roztańczone dwie godziny, w których wybrzmiewać będą tacy artyści jak: Michael Gray, Bob Sinclar, David Guetta, Armand van Helden, Crystal Water i wielu innych!

Do słuchania w soboty od 23:05 do 1:00 zaprasza Magdalena Meg Krzemień. Do autorki można napisać tu: magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl

Magdalena Meg Krzemień
7:00 MAMY WEEKEND
W niedzielę obchodzimy dwa dość nietypowe święta. Po pierwsze to Dzień Popcornu, a co za tym idzie sprawdzimy, kto w tym roku ma największe szanse na otrzymanie Oscara. W związku z tym, że to także Dzień Śniegu, sprawdzimy gdzie można posmakować białego szaleństwa.

Opowiemy również o programie tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu oraz jubileuszowego Festiwalu Pozytywnych Wartości w Bieńkowicach.

W programie także stałe cykle:

07:20 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
07:40 Spod Znaku Rodła – Halina Nabrdalik
08:04 W cztery oczy – Ewa Skrabacz
  • Już dziś (19.01) będzie można wspomóc budowę Domu Nadziei. Dochód z koncertu Krzysztofa Cugowskiego zostanie przeznaczony na stworzenie tego wyjątkowego miejsca dla bezdomnych i ubogich. O pięknej, potrzebnej inicjatywie opowie s. Aldona Skrzypiec SSpS, jałmużnik biskupa opolskiego.
09:15 Mała kultura – Justyna Marcińska
10:35 Prosto z SejmuMagdalena Ogórek /powtórka/
Do słuchania od 7:05 do 11:00 zaprasza Paweł Konieczny. Do autora można napisać tu::
pawel.konieczny@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »