Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 19 stycznia 2020 roku

23:00 SET MEG
W dzisiejszej audycji SET MEG przypomnę najbardziej znane utwory z gatunku french house! To będą roztańczone dwie godziny, w których wybrzmiewać będą tacy artyści jak: Michael Gray, Bob Sinclar, David Guetta, Armand van Helden, Crystal Water i wielu innych!

Do słuchania w soboty od 23:05 do 1:00 zaprasza Magdalena Meg Krzemień. Do autorki można napisać tu: magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl

Magdalena Meg Krzemień
6:00 EFFATHA
"Oblicza Pokoju" - to tegoroczne hasło przewodnie jubileuszowego 10. Festiwalu Pozytywnych Wartości w Bieńkowicach, do którego ruszyły już przygotowania. Niebawem przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych i średnich, a także podopieczni różnych ośrodków dla dzieci niepełnosprawnych będą mogli podzielić się swoim talentem wokalnym, plastycznym, czy literackim. O tym porozmawiam z Marcinem Jędorowiczem, organizatorem tego wydarzenia.

W programie wrócimy także do spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Opolu. Tym razem opolanie rozmawiali o tym, jak wyglądały święta Bożego Narodzenia kardynała Stefana Wyszyńskiego w momencie, kiedy był więziony w Prudniku Lesie.

Nie zabraknie również bieżących informacji z kraju i ze świata.

Do słuchania od 6:05 do 7:00 zaprasza Wiktoria Palarczyk. Do autorki można napisać tu: wiktoria.palarczyk@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »