Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 14 stycznia 2020 roku

23:00 JAZZOFONIA
„Product Placement” – to już trzeci album wydany przez Kamila Piotrowicza i jego zespół. Jest to jeden z tak zwanych „albumów integrujących”. Mamy tu integrację doskonałych muzyków, integrację gatunków muzycznych i form, integrację wielu pozamuzycznych impresji, nastrojów i przemyśleń. Wszystko czytelnie ustrukturyzowane, a przede wszystkim bardzo przekonujące.

Pianista Jan Jarczyk był muzykiem i pedagogiem bardzo cenionym i bardzo lubianym, nie tylko w Polsce, ale i w Kanadzie, zwłaszcza w środowisku jazzowym Montrealu.

Tie Break zalicza się do grona kultowych polskich grup muzycznych. Najnowszy, ósmy album tej grupy, zatytułowany "The End" jest podsumowaniem i syntezą dokonań artystycznych muzyków tworzących zespół.Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
17:00 DOBRE GRANIE + DOBRE GRANIE EKSTRA
Odwiedzi nas Jig Magger. Wrocławski producent zaprezentuje swoje utwory. Porozmawiamy również o jego podejściu do tworzenia bitów i współpracy muzyka z różnymi wokalistami.

W audycji także:
Akademickie Opole - Sławomir Kieler (ok. 17:45)

Do słuchania od 17:00 do 18:00 zaprasza Tomasz Wojtyłko. Do autora można pisać na: tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

Od 18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA
  • W dzisiejszym Dobrym Graniu Ekstra z Meg wyjątkowy gość Marek Nobis - młody fotograf z Opola, który na swoim koncie ma już spore sukcesy. Porozmawiamy o jego wystawie z oprawą elektroniczną, która odbędzie się 27-go marca w Filharmonii Opolskiej, a także o jego inspiracjach muzycznych w trakcie tworzenia zdjęć. Do autorki można napisać tutaj:
magdalena.meg-krzemien@radio.opole.pl
Zobacz: Ramówka 2020 - pasmo główne
Tomasz Wojtyłko, Magdalena Krzemień
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »