Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 10 grudnia 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
W dzisiejszym programie retransmisja koncertu "Od Młynarskiego do Falkiewicza, czyli swing po polsku" Anny Panas z zespołem w składzie: Jacek Mielcarek, Jakub Mielcarek, Krzysztof Puma Piasecki i Bartek Wanecki. Koncert odbył się 24 listopada w Studiu "M" im. SBB w Radiu Opole.

W programie także John Coltrane w Japonii - ostatnie nagranie saksofonisty.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Mamy już pierwsze reakcje naszych słuchaczy, po otrzymaniu prezentów od Radiowego Mikołaja. Były łzy wzruszenia i wielka radość. W porannej audycji będziemy też odsłuchiwać kolejnych propozycji i zaproszeń, bo przypominamy, codziennie wybieramy jedną osobę, która otrzyma od nas prezent! Dzwońcie i słuchajcie nas już od 6 rano!

W audycji także:

06:20 Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Kto wygrał debatę prawyborczą, Małgorzata Kidawa Błońska czy Jacek Jaśkowiak? Jak opozycja szykuje się do wyborów prezydenckich? Czy wchodzący do gry Szymon Hołownia może popsuć plany Platformie? O to zapytamy Tomasza Kostusia, posła PO i szefa tej partii w Opolu.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Joanny Matlak
  • W „Poglądach i osądach” Paweł Kampa z SLD opowie na ile prawdopodobne jest by Lewica wystawiła w wyborach kobietę? Zapytamy też o przygotowanie partii na poziomie regionu i miasta do walki o lewicowego prezydenta.

Od 6:00 do 9:00 zaprasza Justyna Marcińska. Z autorką można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »