Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 23 listopada 2019 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Gdyby szukać słów opisujących muzykę Karoliny Skrzyńskiej, były by to: wrażliwość na świat dookoła i niepohamowana siła głosu, zakorzenionego głęboko w naturze. Fascynuje, porusza i nie daje zapomnieć. "Palcem po wodzie" jest drugim, studyjnym albumem Karoliny.

W audycji dziś także Mały Kolberg na Śląsku Opolskim - nabór do cyklu doskonalącego umiejętności pracy z dziećmi i folklorem lokalnym.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
12:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY
Jak wrzucić na luz? Jak odróżnić sprawy ważne od nieistotnych? Jak zadbać o pogodę ducha? O tym porozmawiamy z psychologiem, terapeutką dziecięcą, arteterapeutką i alpakoterapeutką - Karoliną Gerke-Szyndzielorz.

Po godz. 13:00 dowiemy się, na czym polega dieta ketogeniczna. Prawie 100 lat temu Otto Warburg odkrył, że komórki nowotworowe żywią się cukrem. Co możemy zrobić, aby poprzez dietę działać profilaktycznie i jak wspierać osoby chore? Naszym gościem będzie dietetyk kliniczny Joanna Gruszka.

Od 12:05 do 14:00 zaprasza do słuchania Katarzyna Zawadzka. Do autorki można pisać na adres: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***