Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 listopada 2019 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
"Pieśni znad Odry" - retransmisja koncertu z 8 listopada ze Studiu M im. SBB Radia Opole. Wystąpił grający muzykę etniczną zespół Grzegorz Płonka Trio. Publiczność usłyszała pieśni ze zbioru etnografa, muzykologa i folklorysty - Adolfa Dygacza. Koncertowi towarzyszyła promocja śpiewnika opracowanego przez Instytut Śląski w Opolu. Zaginione archiwum - niecodzienna odsłona muzyki folkowej Śląska Opolskiego.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają do słuchania Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
16:00 CAŁY NASZ SPORT
W sobotnim programie, który poprowadzimy z Prudnika będziemy przede wszystkim obserwować kolejne starcie miejscowej Pogoni. Podejmie ona Zetkamę Nysa Kłodzko. To sąsiad z tabeli zaplecza PLK, a spotkanie będzie okazją do przełamania złej passy towarzyszącej podopiecznym Tomasza Michalaka.

Nie samą koszykówką jednak żyć będziemy. Opowiemy o zmianach w żużlowym Kolejarzu Opole oraz pierwszoligowym Olimpie Grodków.

Podsumujemy również rywalizację siatkarską z udziałem naszych drużyn: piątkowe starcie Uni Opole z SMS-em Szczyrk, a także odbywające się w sobotę mecze naszych pierwszoligowców.

Nie zabraknie także piłki nożnej i wyników spotkań z udziałem drużyn z Opolszczyzny. Tuż przed meczem reprezentacji z Izraelem o formie naszych zawodników porozmawiamy z Thiago Cionkiem.

Na audycję zaprasza od 16:05 do 20:00 Paweł Konieczny z zespołem redakcji sportowej.

Do autorów można pisać tu:
sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »