Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 listopada 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
Dziś świąteczne wydanie audycji, a w niej wspomnienie zmarłego niedawno znakomitego perkusisty Eryka Kulma. Pojawią się także pieśni niepodległościowe w instrumentalno-jazzowych aranżacjach oraz "Płyń Wisełko", czyli najnowsza płyta Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
9:00 ONA I ON

Jeżeli dziecko potyka się i upada częściej niż rówieśnicy, podczas dłuższego siedzenia ma trudności z utrzymaniem głowy w pozycji pionowej i kładzie się na stoliku, trudno się koncentruje, bywa uparte - możne to oznaczać, że ma problemy z integracją sensoryczną. O tych specyficznych zaburzeniach i sposobach radzenia sobie z nimi porozmawiamy z dr Kariną Słonką z Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Nie wyobrażamy sobie życia bez energii elektrycznej. Wykorzystujemy ją zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle. Jednak niezależnie od potrzeb, ważne jest, by efektywnie nią gospodarować. Na co należy zwrócić szczególną uwagę? O poradę poprosiliśmy prezesa Oddziału Opolskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Janusza Pisarka.

W programie także o prawach pacjenta do badań diagnostycznych zlecanych przez lekarza pierwszego kontaktu.

W audycji także:

09:45 Czytasie - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera
10:45 i 11:45 Młoda Polska - Piotr Wójtowicz
11:45 Worek z cytatami - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

Od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »