Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 listopada 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
Dziś świąteczne wydanie audycji, a w niej wspomnienie zmarłego niedawno znakomitego perkusisty Eryka Kulma. Pojawią się także pieśni niepodległościowe w instrumentalno-jazzowych aranżacjach oraz "Płyń Wisełko", czyli najnowsza płyta Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej.

Od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Twarde lądowanie po długim weekendzie? Nie z nami! Tym bardziej, że zaczynamy tydzień od wtorku. W porannej audycji o tym jak spędzaliśmy ostatnie dni. Niektórzy świętowali niepodległość sprzątaniem okolicy, inni brali udział w marszach.

Powiemy też o tych którzy potrzebują nas teraz najbardziej, bo potrzeby schronisk dla zwierząt rosną z każdym chłodnym dniem.
Zaczynamy już od 6 rano!


W audycji także:

06:20 Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Joanny Matlak
  • Jak będzie wyglądał przyszły Sejm i Senat? Jakie będą wiodące tematy tej kadencji? Jaka jest przyszłość ruchu Kukiz'15? Jak długo potrwa sojusz z PSL-em? Te pytania zadamy Pawłowi Grabowskiemu, byłemu posłowi ruchu Kukiz'15. Poprosimy też o ocenę wyniku wyborczego, który nie pozwolił na poselską reelekcję.

08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Joanny Matlak
  • W poglądach i osądach o prognozę na kolejne cztery sejmowe lata i o tym dlaczego wyborcy prawicy nie dali kolejnej szansy na mandat porozmawiamy z Antonim Dudą, byłym posłem Prawa i Sprawiedliwości.


Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »