Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 października 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Retransmisja koncertu ze Studia M z dnia 6 października. Na radiowej scenie wystąpił tenor Remigiusz Kuźmiński. Ponadto usłyszymy nagrania z płyty duetu Daria Wójcik i Remigiusz Kuźmiński. José Cura – argentyński tenor, dyrygent, reżyser, scenarzysta i fotograf, znany z oryginalnych i wyrazistych przedstawień bohaterów operowych.

Zapraszają od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
18:00 DOBRE GRANIE + DOBRE GRANIE EKSTRA
Zapowiemy wydarzenia muzyczne, które czekają Opolan w ciągu najbliższych tygodni. Przyjrzymy się również reakcjom na "Syna Miasta", czyli debiutancki album solowy Muńka Staszczyka. Opowiemy poza tym o rekordowych aukcjach, na których wystawiana są przedmioty związane z muzyką.

W audycji także:

18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA - O nadchodzącej już autorskiej płycie, nowym obliczu zespołu i najnowszym singlu "Ulice tego miasta" opowiedzą Frele, żeńskie trio wokalne znane z opracowania coverów w gwarze śląskiej. Ich cover "Dejta Cicho" ma już ponad 4 miliony wyświetleń w internecie. W stałym cyklu płyta z autografem debiutancki album "Na Cydyjce" zespołu Frele, który będzie prezentem dla słuchaczy.
Die Musik, czyli muzyka po sąsiedzku - Rafał Nosal, Amadeusz Lipczak

Od 18:00 do 21:00 zaprasza do słuchania Tomasz Wojtyłko.

Do autora można napisać tu:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »