Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 października 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Retransmisja koncertu ze Studia M z dnia 6 października. Na radiowej scenie wystąpił tenor Remigiusz Kuźmiński. Ponadto usłyszymy nagrania z płyty duetu Daria Wójcik i Remigiusz Kuźmiński. José Cura – argentyński tenor, dyrygent, reżyser, scenarzysta i fotograf, znany z oryginalnych i wyrazistych przedstawień bohaterów operowych.

Zapraszają od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Poranną audycję rozpoczniemy od podsumowań sportowych emocji zarówno tych profesjonalnych jak i amatorskich. A działo się zarówno w siatkówce, jak i koszykówce. Sprawdzimy też co nam oferuje opolska manufaktura i czy panowie dopingowali w czasie babskiego marszu po karpia?
Nowy tydzień rozpoczniemy też z nową płytą tygodnia i fantastyczną prognozą pogody!
Startujemy już od 6 rano!

W audycji także:

06:20 Czwarty rozbiór Polski - Bolesław Bezeg
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Marka Świercza
  • Gościem rozmowy "W cztery oczy" będzie Aleksandra Magiera, ekspert z opolskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Porozmawiamy o dopłatach bezpośrednich i odszkodowaniach suszowych.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Marka Świercza
  • W "Poglądach i osądach" o tym, jak pracę ARiMR postrzegają rolnicy, porozmawiamy z Krzysztofem Pieroniem, zastępcą dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi w urzędzie marszałkowskim.
Przypomnijmy: w kampanii wyborczej ludowcy bardzo krytycznie wypowiadali się o pracy agencji rolnych.
Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »