Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 20 października 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Karel Gott i płyta "My Czech Favourites"

Mnóstwo płyt w milionowych nakładach, sprawia, że trudno wybrać jedną na pierwsze spotkanie, ale jako, ze podobnie, jak w przypadku wielu gwiazd z jego pokolenia, największe sukcesy przypadły na lata 70-te, stąd też i płyta z tego okresu, do tego z ulubionymi przez Artystę utworami, z których wiele i u nas cieszyło się wielką popularnością z "Lady Carneval" na czele.

Kris Kristofferson i płyta "Songs of Kristofferson"

W Polsce zapewne bardziej znany jako aktor (u nas zaczęło się od kultowego "Konwoju"), w Stanach bez wątpienia równie popularny jako piosenkarz country (do tego w wielu przypadkach sam komponujący i piszący piosenki), z wielkimi przebojami na koncie jak "Me and Bobby McGee" śpiewana także przez Janis Joplin, który tutaj usłyszymy, bowiem na płycie znalazły się jego największe przeboje lat 70-tych.

Zaprasza od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl
17:00 CAŁY NASZ SPORT
W audycji omówimy występy opolskich drużyn w rozgrywkach ligowych. Sprawdzimy jak w I lidze siatkówki kobiet i mężczyzn radziły sobie Uni Opole, Mickiewicz Kluczbork, ZAKSA Strzelce Opolskie i Stal Nysa.

Powiemy z jakim efektem grali koszykarze Pogoni Prudnik i Weegree AZS Politechniki Opolskiej. Nie zabraknie oczywiście bogatej sekwencji piłkarskiej.

Ze szczególnym uwzględnieniem meczu Odry Opole w Suwałkach z Wigrami. Przedstawimy także informacje i doniesienia agencyjne z najważniejszych wydarzeń sportowych weekendu, zarówno międzynarodowych, krajowych jak i regionalnych.

Na audycję zaprasza od 17:00 do 19:00 Grzegorz Frankowski.

Do autora można pisać tu:
sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***