Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 października 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Omijając skrzętnie wiek naszej dzisiejszej Artystki, jak to w przypadku kobiet wypada, trudno jednak nie wspomnieć, iż Irena Santor zaczynała karierę jeszcze w Mazowszu w 1951 roku i od tamtego czasu jej kariera nabierała tempa, a repertuar nie tylko skrzy się od niezapomnianych przebojów, ale poprzez aranżacje i stylistykę trafia do wszystkich pokoleń wrażliwych na piękną melodię, czego dowodza duety zarówno z Foggiem, czy Połomskim, jak i Cugowskim, Turnauem, czy Anna Marią Jopek.

Zaprasza od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki, czwartki i soboty.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Dziś w magazynie reporterów:
  • Dobre i złe wiadomości dla pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Placówka rozpoczyna kolejny remont i przebudowę swojego oddziału. Trwają pracę na SOR-e, a dzisiaj (16.10) została podpisana umowa na remont i doposażenie Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Wartość inwestycji to prawie 3 miliony złotych.
  • Poza tym w magazynie powrócimy do wczorajszego wypadku pociągu na linii Opole - Brzeg. Sprawdzimy, ile składów w zdarzeniach na torach straciły już Przewozy Regionalne i jakie są koszty ich remontów.
  • Będziemy również na święcie nauczycieli w Namysłowie. Nasza reporterka zapyta pedagogów o ich nastroje przez rozpoczynającym się protestem Związku Nauczycielstwa Polskiego.
W audycji także:

Od 14:05 do 16:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Do autora można pisać na:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »