Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 października 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Omijając skrzętnie wiek naszej dzisiejszej Artystki, jak to w przypadku kobiet wypada, trudno jednak nie wspomnieć, iż Irena Santor zaczynała karierę jeszcze w Mazowszu w 1951 roku i od tamtego czasu jej kariera nabierała tempa, a repertuar nie tylko skrzy się od niezapomnianych przebojów, ale poprzez aranżacje i stylistykę trafia do wszystkich pokoleń wrażliwych na piękną melodię, czego dowodza duety zarówno z Foggiem, czy Połomskim, jak i Cugowskim, Turnauem, czy Anna Marią Jopek.

Zaprasza od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki, czwartki i soboty.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
12:00 LOŻA RADIOWA
W środowej Loży Radiowej ciąg dalszy powyborczych podsumowań. Beneficjentem wyborów okazało się być Polskie Stronnictwo Ludowe, które dzięki sojuszowi z ruchem Kukiz '15 wzmocniło swoją pozycję. Co więcej, ponad dwie trzecie zdobytych mandatów przypadło ludowcom, co znaczy, że to oni bardziej skorzystali na tym porozumieniu. O przyszłość Koalicji Polskiej zapytamy Stanisława Rakoczego, wicemarszałka i lidera opolskich struktur PSL.

Po 13:00 odwiedzi nas Daniel Szkarupski z Konfederacji, kolejnego ugrupowania, które może mówić o wielkim wyborczym sukcesie. Naszego gościa zapytamy o plany Konfederacji i o to, co łączy tak różnych polityków jak Janusz Korwin-Mikke, Grzegorz Braun czy Robert Winnicki.

W audycji także:
13:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski

Od 12:05 do 14:00 zaprasza Marek Świercz. Do autora można napisać tu:
loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***