Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 19 września 2019 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Wybierzemy się w kolejną podróż pomiędzy festiwalowymi dźwiękami i zajrzymy za kulisy, by porozmawiać z artystami. Przypomnimy nie tylko o zbliżających się koncertach XXVII Śląskiego Festiwalu im. Ludwiga van Beethovena w Głogówku i IX Festiwalu muzycznego "W oparach dźwięków". W naszej podróży znajdzie się także miejsce na garść wspomnień z IV Festiwalu Mikołaja z Koźla.

Przyjrzymy się jednak nie tylko regionalnym atrakcjom, bowiem sprawdzimy co działo się w ramach koncertu inaugurującego VII Międzynarodowy Festiwal im. Krzysztofa Pendereckiego w Zabrzu. A mozaice wspomnień i zapowiedzi festiwalowych towarzyszyć będzie klasyczna playlista!

Zaprasza w środy od 23:05 do 1 w nocy - Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się pisząc tu: klasyka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
18:00 DOBRE GRANIE + DOBRE GRANIE EKSTRA

Odwiedzi nas Marek Szubryt z Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Zapowiemy koncerty, które odbędą się w Opolu w ciągu najbliższych miesięcy. Wypytamy również Marka o współpracę z Radiem Opole.

W audycji także:

18:05-19:00 DOBRE GRANIE EKSTRA - dziś na audycję zaprasza Kamila Dauksz-Boruch
W dzisiejszym Dobrym Graniu Ekstra odwiedzą mnie założyciele zespołu Retrospektakl, czyli Maria Holka i Aleksander Baszun, z którymi porozmawiam o ich muzycznych planach.
Co się już wydarzyło, a co dopiero się wydarzy w ich karierze? Tego dowiecie się się włączając Radio Opole o 18:00. Do usłyszenia! Kamila Dauksz
Die Musik, czyli muzyka po sąsiedzku - Rafał Nosal, Amadeusz Lipczak

Od 18:00 do 21:00 zaprasza do słuchania Tomasz Wojtyłko.

Do autora można napisać tu:
tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Tomasz Wojtyłko, Kamila Dauksz-Boruch
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »