Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 września 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
"Umiera piękno" – album Agi Zaryan wydany 17 lipca 2007 roku nakładem Muzeum Powstania Warszawskiego i Cosmopolis. Album ukazał się z okazji obchodów 63. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego.

"W wierszu i boju" zespołu Contra Mundum. Na pierwszym albumie dowiedli, że są nietuzinkowymi muzykami. Kapitalnie wymieszali nastrojowe, liryczne melodie z pełnokrwistymi, zadziornymi kompozycjami rockowymi. Sięgnęli po szerokie instrumentarium, nieszablonowe aranże i pokazali, w jak bogaty sposób można dźwiękami odmalować wielkie dzieje polskiej walki o wolność.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
22:00 TERAPEUCI
Co czyni dzieci i młodzież podatnymi na uzależnienia? Jak uniknąć tej pułapki? W programie porozmawiamy o tym, jak mądrze towarzyszyć młodym osobom w ich życiu, wzmacniać ich poczucie własnej wartości i odpowiedzialności za sobie. Naszym gościem będzie Mira Olszewska - psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień. Zapraszamy!

Do słuchania od 22:05 do 23:00 - w zastępstwie Krzysztofa Dobrowolskiego - zaprasza Katarzyna Zawadzka. Do autora można napisać tu: katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »