Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 15 września 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Teaze - One Night Stands
  • Mało znana u nas kanadyjska hard rockowa, a nawet heavy metalowa grupa z Kanady, istniejąca w latach 1975-1981, która pozostawiła po sobie cztery studyjne albumy. Prezentowany dziś, trzeci (z 1979 roku) w dorobku, jest najbardziej klasyczny dla gatunku i w przeciwieństwie do wielu innych zespołów spod znaku klonowego liścia, jest najmniej eklektyczna i zdecydowanie mocna, z wieloma momentami godnymi tego co robiło wówczas na przykład Judas Priest.

Kult - Spokojnie
  • Grupa Kult jest od dawna zespołem kultowym, a jednak tym bardziej warto się przyjrzeć tego stanu powodom. a tkwią one niewątpliwie w charyzmie lidera, Kazika Staszewskiego i jego tekstach, ale i bardzo bogatej palecie barw, środków i instrumentów po jakie grupa sięgała i sięga i to, jak pokaże prezentowana płyta od samego początku istnienia.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl
17:00 CAŁY NASZ SPORT

W niedzielnej audycji sporo miejsca poświęcimy na omówienie pierwszych spotkań opolskich drużyn: Mickiewicza Kluczbork, Stali Nysa i ZAKSY Strzelce Opolskie w rozpoczętym właśnie sezonie na zapleczu PlusLigi.

W większym wymiarze czasowym omówimy także wczorajsze ligowe spotkanie szczypiornistów Gwardii Opole z Azotami Tarnów.

W programie powrócimy ponadto do ligowych meczów piłkarskich z udziałem opolskich drużyn. Przedstawimy wyniki rozgrywek z III, IV ligi i klasy okręgowej.

Nie zabraknie też informacji i doniesień agencyjnych z najważniejszych wydarzeń sportowych weekendu, zarówno międzynarodowych, krajowych jak i regionalnych.


Do słuchania od 17:00 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem.Do autorów można pisać tu: sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »