Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 września 2019 roku

23:00 KLASYKA WIECZOROWĄ PORĄ
Czy da się zestawić takich twórców jak Beethoven, Moniuszko i.... Komeda? Okazuje się, że XXVII Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena będzie nie tylko szansą na kolejne, ciekawe spotkania z niezwykłymi artystami, ale też okazją do poznania bogactwa literatury muzycznej różnych epok i niebanalnych połączeń muzycznych. Program tegorocznego festiwalu zapowiada się bardzo intrygująco, a szczegóły zdradzą nam współtwórcy wydarzenia: Kinga Markowska, Aleksander Devosges Cuber oraz Oskar Koziołek Goetz.

Zaprasza w środy od 23:05 do 1 w nocy - Małgorzata Ślusarczyk. Z autorką można kontaktować się pisząc tu: klasyka@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
Na początek programu zajrzymy do opolskiego sądu. Dzisiaj się rozpoczął się proces w sprawie rozboju w jednym z kluczborskich sklepów. Do zdarzenia doszło ponad rok temu.

Z sali sądowej przeniesiemy się do sali sportowej. Rusza sezon I ligi siatkarzy. Będzie on dla nas historyczny, ponieważ po raz pierwszy na tym poziomie będziemy mieli trzy opolskie zespoły.

Mieszkańcy Zdziechowic koło Gorzowa Śląskiego skarżą się na piratów drogowych na drodze wojewódzkiej 487 - spotkał się z nimi nasz reporter.

W audycji także:
15:40 Nie trać głosu - Aneta Skomorowska-Kobza

Do słuchania od 14:05 do 16:00 zaprasza Cezary Puzyna. Do autora można pisać na:
cezary.puzyna@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »