Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 17 sierpnia 2019 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
Dziś w audycji wspominamy zmarłego w 2008 roku skrzypka bluesowego Cezarego Czternastka wraz z zaproszonymi do studia gośćmi: Januszem Ireneuszem Wójcikiem i Janem Mozolewskim. Pojawią się też nagrania z koncertu z Festiwalu The Holledau w Bawarii z 20.07.1990 Hank Davison Band i Cezary Czternastek.

W piątek od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie.
Napisz do autorów:
marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
16:00 CAŁY NASZ SPORT

Dzisiejszy program rozpoczniemy od podsumowania wczorajszego meczu Odry Opole ze Stomilem Olsztyn. Piątkowa konfrontacja miała bardzo duży ciężar gatunkowy dla naszego zespołu. Przypomnijmy, że po trzech spotkaniach nowego sezonu rozgrywek Fortuna 1. Ligi ekipa trenera Mariusza Rumaka z zaledwie jednym punktem na koncie zajmuje 17. miejsce w tabeli.


Po godz. 17:00 ze stadionu w Zdzieszowicach relacjonować będziemy domowe spotkanie Ruchu z Piastem Żmigród. Dla opolskiego trzecioligowca będzie to pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością.


Ponadto w audycji pojawi się między innymi zapowiedź jutrzejszego meczu żużlowców Kolejarza Opole z PSŻ Poznań. Niedzielne (18.08) zawody na torze przy Wschodniej rozpoczną rywalizację obu drużyn w półfinale rozgrywek 2. Ligi.


Na audycję zaprasza od 16:05 do 20:00 Grzegorz Frankowski wraz z zespołem redakcji sportowej. Do autorów można pisać tu:
sport@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »