Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 19 lipca 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Rare Earth - In Concert

Wiele razy wspominany zespół przy okazji innych audycji, nareszcie w pełnej krasie, koncertowym, a moim zdaniem najciekawszym wydaniu, które ukazuje pełnię jego możliwości, kunszt techniczny i szaleństwo epoki, chociaż zaznaczyć trzeba, że różne tu style zabrzmiały, bo była to pierwsza "biała" grupa nagrywająca dla Motown, która odniosła światowy sukces (cała pierwsza płyta to wielkie singlowe hity z trwającym 23:33 "Get Ready" na czele) łącząc funkowo-soulowe brzmienia z iście rockowym ogniem.

Zaprasza do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki, czwartki i soboty.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
14:00 REPORTERSKIE TU I TERAZ
W dzisiejszym RTT: Na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi koło Opola wystartowała 3-dniowa 15. edycja Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych - Master Truck. W magazynie nie tylko obejrzymy piękne ciężarówki, posłuchamy ryku ich silników, ale porozmawiamy także o problemach polskich przewoźników.

W magazynie relacja z trwającego w Głuchołazach 13. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej "Kropka". Impreza potrwa do niedzieli.

Będziemy też nad Jeziorem Nyskim. Sprawdzimy jak mijają pierwsze tygodnie wakacji, czy dochodziło do niebezpiecznych sytuacji na wodzie, zapowiemy kolejną weekendową atrakcję w regionie - X Festiwal Ognia i Wody. Tam trzeba być....

W audycji także:


Od 14:05 do 16:00 zaprasza Bogusław Kalisz. Do autora można pisać na:
boguslaw.kalisz@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »