Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 17 lipca 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Prywatka z Bolterem - Różni wykonawcy
  • Poza własnymi płytami, z których część mogli już Państwo poznać, grupa Bolter nagrała także płytę z zaproszonymi, w dużej mierze wyśmienitymi i znanymi wykonawcami jak Krzysztof Krawczyk, Andrzej Dąbrowski czy Krystyna Giżowska. Zachowując swój rozrywkowy, popowo dyskotekowy charakter w sferze muzycznej, zaproszeni soliści i solistki odcisnęli jednak na płycie swój własny ślad i styl, dzięki czemu powstała płyta wyjątkowa, która trafiła do szerszego kręgu odbiorców, bo zarówno miłośników grupy, jak i fanów poszczególnych artystów.

Bachman Turner Overdrive - Four Wheel Drive
  • Porzucając słynną grupę Guess Who Randy Bachman próbował swoich sił solo, ale największą sławę przyniosła mu założona na początku lat 70-tych grupa Bachamn Turner Overdrive, która wyspecjalizowała się w swoistej odmianie hard rocka, czerpiąc z dosyć odmiennych stylów jak country, blues czy folk stworzyła własny, niepowtarzalny styl. Prezentowana płyta z 1975 roku, chociaż nagrana w trudnych warunkach i okolicznościach jest najbardziej reprezentatywna dla ich dorobku.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Oszukiwali i oszukują, a sposoby mają coraz bardziej wyrachowane. Ofiarami są najczęściej osoby starsze i to właśnie do nich policja kieruje kolejny apel. W porannej audycji pokażemy jednak, że metoda „na wnuczka” coraz częściej spotyka się ze zdecydowaną reakcją!
Pogoda w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza ale spokojnie, mamy najnowsze prognozy, w których znawcy tematu ostrzegają przed nadciągającą falą upałów! A tymczasem z pomocą naszego specjalnego wysłannika sprawdzimy jaką temperaturę proponuje nam Bałtyk!
Będzie też dyskotekowo za sprawą naszej płyty tygodnia, którą od dziś możecie zdobyć!
A na koniec historia ściskająca za serce i gardło, bo takiego rozdania dyplomów, w milczeniu, nikt się nie spodziewał! Słuchajcie nas już od 6 rano!

W audycji także:

06:20 Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg
07:20 Podsłuchane... Podejrzane... Łowy Krzysztofa Mikundy - Krzysztof Mikunda
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa - Marek Świercz
  • W rozmowie "W cztery oczy" o wyniki rekrutacji do szkół średnich na Opolszczyźnie porozmawiamy z opolskim kuratorem oświaty Michałem Siekiem.
08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa - Marek Świercz
  • W "Poglądach i osądach" o wyniki rekrutacji w Opolu zapytamy dr Irenę Koszyk, naczelnika Wydziału Oświaty w opolskim ratuszu.

Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***