Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 15 lipca 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Dziś w audycji muzyka do filmu "Nie zostawiaj mnie" autorstwa Grzegorza Daronia. Grzegorz Daroń jest cenionym muzykiem i aranżerem, jest także założycielem i członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Posłuchamy także "Dream Logic" norweskiego gitarzysty jazzowego Eivinda Aarseta.

Zapraszają od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
9:00 ONA I ON

Na lotnisko w Polskiej Nowej Wsi już po raz 15. zjadą najpiękniejsze ciężarówki z niemal całej Europy. Jednak Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych Master Truck 2019 to nie tylko samochody. Będą pokazy, konkursy i dobra zabawa. O wszystkich atrakcjach opowie w programie organizatorka zlotu, Aleksandra Donocik.

Złodzieje kradną coraz częściej w komunikacji miejskiej. Wykorzystują tłok lub sami robią sztuczny tłum. Kradną portfele i telefony. Wykorzystują roztargnienie pasażerów i ich nieuwagę. Przed częścią kradzieży można się jednak zabezpieczyć. Jak? O tym także w programie.

Powiemy również o tym, że kleszcze są niebezpieczne nie tylko dla ludzi. Dla psów groźna jest m.in. babeszjoza, która może doprowadzić nawet do śmierci zwierzęcia.

W audycji także:

09:40 Czytasie - Beata Granatowska/Ireneusz Prochera
9:40, 10:40, 11:40 Szperacze - Krzysztof Dobrowolski
10:35 i 11:35 Młoda Polska - Piotr Wójtowicz
11.25 Rozdziały na upały - wakacyjna powieść w odcinkach

Od 9:00 do 12:00 zaprasza Wiesław Kolbusz. Z autorem można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »