Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 15 lipca 2019 roku

23:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ
Dziś w audycji muzyka do filmu "Nie zostawiaj mnie" autorstwa Grzegorza Daronia. Grzegorz Daroń jest cenionym muzykiem i aranżerem, jest także założycielem i członkiem Polskiej Akademii Filmowej. Posłuchamy także "Dream Logic" norweskiego gitarzysty jazzowego Eivinda Aarseta.

Zapraszają od 23:05 do 1:00 w nocy Marzena Mielcarek i Jacek Mielcarek. Do autorów można pisać tu: marzena.mielcarek@radio.opole.pl.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
1:00 RADIO OPOLE DO ŚWITU
W paśmie nocnym Radia Opole pojawią się interesujące cykle tematyczne, felietony i rozmowy, z których dowiemy się m.in., kto komu pomaga w delfinoterapii: delfin człowiekowi czy człowiek delfinowi?

Spotkamy się także przy rodzinnym stole, by dowiedzieć się, jakie wspomnienia z dzieciństwa zapadają w pamięć na całe życie i odkryjemy świat ręcznie malowanej porcelany.

Nie zabraknie także odjazdowych, znaczy motoryzacyjnych wątków skrywających się w literaturze. Ponadto posłuchamy reportaży i przebojów z dawnych lat, weźmiemy pod lupę wybrane czasopisma tematyczne, a nie zabraknie również odrobiny historii czy muzycznych powtórek z języka obcego.

Od 1:00 do 6:00 rano zaprasza do słuchania - w zastępstwie Adriana Chimiaka - Małgorzata Ślusarczyk. Do autorki można napisać tu: malgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »