Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 12 lipca 2019 roku

23:00 BIAŁE KRUKI Z CZARNYCH WINYLI
Bolter - Więcej słońca

Czas wakacji, a więc i muzyka, jak myślę bardzo dopasowana do czasu, a więc bardzo tanecznie i rozrywkowo, chociaż na płycie grupy Bolter, na pewno nie brak także ambitnych dźwięków i tekstów, co usłyszeć można dopiero przy poznaniu całej płyty, gdyż utwory, które przeszły do historii, jak "Daj mi tę noc" nie są w stu procentach reprezentatywne, a grupę tworzyli naprawdę profesjonalni i utalentowani muzycy i wokaliści, co po latach jest jeszcze bardziej widoczne.

Chicago - Live

Pojedyncza (godna polecenia jest wersja czteropłytowa z analogicznego okresu), koncertowa płyta jednej z największych legend amerykańskiego rocka w odmianie soulowo jazzowej, który we wczesnym okresie działalności bił wiele rekordów na listach przebojów, chociaż dopiero później stał się gwiazdą pop. Rozbudowane, pełne improwizacji wersje utworów zachwycają finezją a instrumenty dęte nadają całości wręcz hard rockowej mocy.


Zaprasza od 23:05 do 1:00 w nocy Witold Sułek. Do autora można napisać tu: witold.sulek@radio.opole.pl

Audycja jest nadawana we wtorki, czwartki i soboty.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Poranną audycje Radia Opole rozpoczniemy od świętowania! Dla tych co od wielu tygodni w nerwach, właśnie rozpoczęły się wakacje, a my zapytamy słuchaczy do jakich szkół i z jakimi wynikami dostali się uczniowie podstawówek i gimnazjów.

Powiemy też o hojnej nastolatce, która oddała nieznajomemu mnóstwo pieniędzy, bo.. trzeba się dzielić!!! W myśl tej zasady też damy coś od siebie. Na początek płyta tygodnia ale bądźcie czujni, wejściówek na Master Truck też mamy sporo!

W audycji także:

06:20 Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg
07:20 Podsłuchane... Podejrzane... Łowy Krzysztofa Mikundy - Krzysztof Mikunda
08:05 W cztery oczy – poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy

W porannej rozmowie "W cztery oczy" porozmawiamy o rekordowym budżecie opolskiego NFZ-u. Gościem będzie wicedyrektor Beata Cyganiuk, która powie o dodatkowych pieniądzach i tym jak będą podzielone.

08:40 Poglądy i osądy - poranna rozmowa Anety Skomorowskiej-Kobzy

W "Poglądach i osądach" Marek Starzewski, z zarządu Stowarzyszenia Menadżerów Opieki Zdrowotnej skomentuje wzrost finansowania służby zdrowia i powie jak to się przekłada na piekę nad pacjentem.

Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »