Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 18 czerwca 2019 roku

6:00 NA DZIEŃ DOBRY
Poranną audycję Radia Opole rozpoczniemy od alternatywnego zakończenia. Przez trzy dni w amfiteatrze królował pop, teraz wkracza nieszablonowe podejście do muzyki, które jednocześnie kończy 56. KFPP w Opolu. Ale żeby podtrzymywać w Was rytm, mamy do rozdania naszą płytę tygodnia, ze znakomitym duetem!

Sprawdzimy też kto nam ukradł Odrę? Jeszcze niedawno słyszeliśmy o zagrożeniu powodziowym, teraz jakby nagle woda uciekła, tylko dokąd?

A na koniec zapytamy - za co Polacy kochają Sushi? Podobno wolimy zawiniątka z ryżem, bardziej od schaboszczaka! Piszcie i dzwońcie co u Was dziś na obiad, a my wpraszamy się na śniadanie już o 6 rano!

W audycji także:

06:20 Kalendarium historyczne - Bolesław Bezeg
07:20 Festiwalowe trele morele - Katarzyna Zawadzka (czerwiec)
08:05 W cztery oczy – Aneta Skomorowska-Kobza
  • Gościem porannej rozmowy "W cztery oczy" będzie Rafał Bartek, przewodniczący sejmiku województwa. Omówimy najważniejsze projekty uchwał, jakie pojawią się na posiedzeniu w tym między innymi: raport o stanie województwa, korekta budżetu i Wieloletniej Prognozy Finansowej, czy program ochrony środowiska przed hałasem.
08:40 Poglądy i osądy - Aneta Skomorowska-Kobza
  • W "Poglądach i osądach" Szymon Ogłaza, wicemarszałek województwa opolskiego przedstawi najważniejsze informacje wynikające z raportu o stanie województwa, po dyskusji nad tym dokumentem przewidziano głosowanie nad udzieleniem zarządowi regionu wotum zaufania. Porozmawiamy także o zmianach finansowania niektórych inwestycji drogowych.


Od 6:00 do 9:00 zapraszają Justyna Marcińska i Kacper Śnigórski. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
poranek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »