Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 25 maja 2019 roku

23:00 MUZYKA ŹRÓDEŁ
W dzisiejszym programie Festiwal Folkowy Polskiego Radia Nowa Tradycja w przekroju wielu lat działalności. Zaprezentowane będą nagrania zespołów: Wołosi i Lasoniowie, Agata Siemaszko, The Cracow Klezmer Band, Adam Strug, Joanna Słowińska, Bubliczki, Kwadrofonik, Otako, Yerba Mater, Caci Vorba, Nasta Niakrasawa, Się Gra, Karpatia, Maćko Korba, Nisza i Swoją Drogą.

Do słuchania od 23:05 do 1:00 w nocy zapraszają Marzena i Jacek Mielcarkowie. Z autorami można się kontaktować mailowo: marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
16:00 CAŁY NASZ SPORT

W programie na żywo będziemy relacjonować mecz: Polska – Niemcy w piłce siatkowej mężczyzn. Dla biało – czerwonych towarzyska konfrontacja w Arenie Gliwice będzie ostatnim sprawdzianem formy przed rozpoczęciem rozgrywek drugiej edycji Ligi Narodów. Pierwszy turniej już za tydzień w Katowicach.

W audycji powrócimy również do decydującego o brązowym medalu spotkania Gwardii Opole z MMTS Kwidzyn w Superlidze piłkarzy ręcznych. Przypomnijmy, że pierwszy mecz opolanie przegrali zaledwie jedną bramką i mają bardzo duże szanse na zdobycie upragnionego medalu .

Sporo miejsca poświęcimy także na omówienie Wojewódzkiego finału Pucharu Polski w piłce nożnej. Na stadionie w Kluczborku z meczową oprawą godną europejskich rozgrywek, Stal Brzeg pokonała LZS Starowice 2:0.

Z naszymi mikrofonami będziemy także w Zdzieszowicach, gdzie w spotkaniu 31. kolejki III ligi piłki nożnej, miejscowy Ruch zagra z Ruchem Radzionków. Opolska drużyna jest już praktycznie pewna utrzymania, z kolei zespół rywali do końca rozgrywek będzie walczyć o uniknięcie degradacji .

Do słuchania od 16:05 do 19:00 zaprasza Grzegorz Frankowski z zespołem. Do autorów można pisać tu: sport@radio.opole.pl


Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »