Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 21 maja 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
9:00 ONA I ON

Ataki z użyciem noża stały się ostatnio prawdziwą plagą. Potwierdzają to również pracownicy agencji ochrony, którzy podczas imprez masowych coraz częściej odbierają młodym ludziom niebezpieczne przedmioty. Jak radzić sobie z taką sytuacją? W jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo? Zapytamy o to Tadeusza Chodaczka, który na co dzień szkoli agentów ochrony.

Przy okazji zaprosimy do udziału w kolejnej edycji kursu "Bezpieczna kobieta". "W Fundacji Rozwoju Edukacji Empatycznej FREE uważamy, że różnorodność jest piękna. Codziennie pracujemy z dziećmi pełnosprawnymi i z niepełnosprawnościami w duchu edukacji włączającej, która urzeczywistnia wartości takie jak równość, sprawiedliwość, solidarność społeczna i poszanowanie prawa do odmienności" - czytamy na stronie konkursu "MÓJ GŁOS, MOJA EUROPA". O fundacji i konkursie w programie.

W audycji także:

09:40 Czytasie - Beata Granatowska/Ireneusz Prochera
10:30 i 11:30 Młoda Polska - Piotr Wójtowicz
11:50 Worek z cytatami - Beata Granatowska i Ireneusz Prochera

Od 9:00 do 12:00 zapraszają Agnieszka Wawer-Krajewska i Wiesław Kolbusz. Z autorami można się kontaktować telefonicznie: 800 30 50 50 (bezpłatny numer) lub mailowo:
agnieszka.wawer-krajewska@radio.opole.pl
wiesław.kolbusz@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »