Radio Opole » Program Radia Opole

Radio Opole (Region) z 16 kwietnia 2019 roku

23:00 JAZZOFONIA
Joni Mitchell to pseudonim artystyczny urodzonej 7 listopada 1943 roku w kanadyjskim Fort Macleod Roberty Joan Anderson. Piosenkarka znana jest ze swoich folkowo-popowych wykonań, do których wprowadza elementy jazzu, elektroniki i rocka. Piosenki Joni Mitchell w wykonaniu Caetano Veloso, Brada Mehldau i Cassandry Wilson.

Charles Mingus - amerykański kontrabasista jazzowy, kompozytor, bandlider i pianista. Był także znanym aktywistą antyrasistowskim.

W poniedziałki od 23:05 do 1:00 w nocy zaprasza do słuchania Jacek Mielcarek.

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)
12:00 LOŻA RADIOWA
We wtorkowej Loży Radiowej gościć będziemy dr Barbarę Radecką z Opolskiego Centrum Onkologii. OCO otrzymało certyfikat potwierdzający jakość usług w zakresie leczenia chorób piersi. To czym czy coś się zmieni dla pacjentek, i o czym świadczy certyfikat powiemy w pierwszej godzinie programu.

Po 13.00 odwiedzi nas Piotr Wach, radny Sejmiku Województwa Opolskiego i przewodniczący Komisji Polityki Regionalnej, Gospodarki i Turystyki Sejmiku Województwa, która obradowała w poniedziałek m.in. o zadaniach realizowanych przez samorząd województwa w zakresie turystyki oraz o sytuacji na rynku pracy.

W audycji także:
13:50 Działają i pomagają. OPP na Opolszczyźnie – Krzysztof Dobrowolski

Od 12:05 do 14:00 zapraszają Aneta Skomorowska-Kobza i Joanna Matlak. Do autorek można napisać tu:
loza@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2019 - pasmo główne
Zobacz: Radio Opole 2 Kultura (DAB+)


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »